Przejdź do treści

Baza zadań z rozwiązaniami

Zadania szkolne z odpowiedziami i rozwiązaniami. Wyszukuj według przedmiotu, klasy i działu albo znajdź konkretne zagadnienie.

Edukacja wczesnoszkolna · Klasa 2

480 wyników

Edukacja wczesnoszkolna · Klasa 2

Dodaj miejsce

Rozbuduj zdanie „Kot śpi.”, używając wyrażenia „na fotelu”.

Budowanie zdańOdpowiedź i rozwiązanieZobacz zadanie →

Edukacja wczesnoszkolna · Klasa 2

Dodaj cechę

Rozbuduj zdanie „Dzieci rysują.”, dodając wyraz „kolorowe” do rzeczownika „obrazki”.

Budowanie zdańOdpowiedź i rozwiązanieZobacz zadanie →

Edukacja wczesnoszkolna · Klasa 2

Stół

Wybierz poprawny zapis: stół / stuł.

Podstawy ortografiiOdpowiedź i rozwiązanieZobacz zadanie →

Edukacja wczesnoszkolna · Klasa 2

Król

Wybierz poprawny zapis: król / krul.

Podstawy ortografiiOdpowiedź i rozwiązanieZobacz zadanie →

Edukacja wczesnoszkolna · Klasa 2

Buty

Wybierz poprawny zapis: buty / bóty.

Podstawy ortografiiOdpowiedź i rozwiązanieZobacz zadanie →

Edukacja wczesnoszkolna · Klasa 2

Rzeka

Uzupełnij: __eka. Wybierz rz lub ż.

Podstawy ortografiiOdpowiedź i rozwiązanieZobacz zadanie →

Edukacja wczesnoszkolna · Klasa 2

Żaba

Uzupełnij: __aba. Wybierz rz lub ż.

Podstawy ortografiiOdpowiedź i rozwiązanieZobacz zadanie →

Edukacja wczesnoszkolna · Klasa 2

Morze

Wybierz poprawny zapis zbiornika wodnego: morze / może.

Podstawy ortografiiOdpowiedź i rozwiązanieZobacz zadanie →

Edukacja wczesnoszkolna · Klasa 2

Chleb

Wybierz poprawny zapis: chleb / hleb.

Podstawy ortografiiOdpowiedź i rozwiązanieZobacz zadanie →

Edukacja wczesnoszkolna · Klasa 2

Herbata

Wybierz poprawny zapis: herbata / cherbata.

Podstawy ortografiiOdpowiedź i rozwiązanieZobacz zadanie →

Edukacja wczesnoszkolna · Klasa 2

Sok i bułka

Sok kosztuje 4 zł, a bułka 2 zł. Ile kosztują razem?

PieniądzeOdpowiedź i rozwiązanieZobacz zadanie →

Edukacja wczesnoszkolna · Klasa 2

Reszta z 10 zł

Kupujesz kredki za 7 zł i płacisz 10 zł. Ile reszty otrzymasz?

PieniądzeOdpowiedź i rozwiązanieZobacz zadanie →

Edukacja wczesnoszkolna · Klasa 2

Czy wystarczy?

Masz 12 zł. Książeczka kosztuje 9 zł. Czy wystarczy pieniędzy i ile zostanie?

PieniądzeOdpowiedź i rozwiązanieZobacz zadanie →

Przeglądaj zadania według przedmiotu

Wybierz przedmiot, aby zawęzić katalog zadań z odpowiedziami i rozwiązaniami.

Przeglądaj według działu

Działy w wybranym zakresie — każdy prowadzi do zestawu zadań z podpowiedziami i rozwiązaniami.

Nie znalazłeś odpowiedniego materiału?

Wygeneruj materiał dopasowany do klasy, przedmiotu i tematu.

Wygeneruj materiał →

Zobacz też: Lektury