Перейти до вмісту

Завдання 6 з 38 · Математика · Клас 6

Вартість за сталою ціною

Завдання

Вони коштують 18 доларів. Скільки коштує п'ять злетів за однаковою ціною?

Ваша відповідь

Запиши відповідь, перевір розв'язок, а потім оціни її за критеріями.

Завдання та розв'язання — авторський матеріал SzkolaNa6. Це не копія завдання з підручника чи іншого сайту.