Завдання 9 з 38 · Математика · Клас 5
Купівля
Завдання
Сок коштує 4,80 доларів, а їжа - 3,25. Скільки вони коштують разом?
Ваша відповідь
Запиши відповідь, перевір розв'язок, а потім оціни її за критеріями.
Завдання 9 з 38 · Математика · Клас 5
Завдання
Сок коштує 4,80 доларів, а їжа - 3,25. Скільки вони коштують разом?
Ваша відповідь
Запиши відповідь, перевір розв'язок, а потім оціни її за критеріями.