Завдання 6 з 10 · Ранній курс навчання · Клас 2
Сок і колода
Завдання
Сок коштує 4 $, а буль 2 $. Скільки вони коштують разом?
Ваша відповідь
Запиши відповідь, перевір розв'язок, а потім оціни її за критеріями.
Завдання 6 з 10 · Ранній курс навчання · Клас 2
Завдання
Сок коштує 4 $, а буль 2 $. Скільки вони коштують разом?
Ваша відповідь
Запиши відповідь, перевір розв'язок, а потім оціни її за критеріями.