Завдання 4 з 6 · Ранній курс навчання · Клас 3
Вартість двох продуктів
Завдання
Сок коштує 4 $, а бульйон 3 $. Скільки ти заплатиш разом?
Ваша відповідь
Запиши відповідь, перевір розв'язок, а потім оціни її за критеріями.
Завдання 4 з 6 · Ранній курс навчання · Клас 3
Завдання
Сок коштує 4 $, а бульйон 3 $. Скільки ти заплатиш разом?
Ваша відповідь
Запиши відповідь, перевір розв'язок, а потім оціни її за критеріями.