Task 4 of 6 · Early schooling · Class 3
Cost of two products
Task
Juice costs 4 zł and a piece of 3 zł. How much are you gonna pay together?
Your answer
Write your answer, check the solution, then rate it against the criteria.
Task 4 of 6 · Early schooling · Class 3
Task
Juice costs 4 zł and a piece of 3 zł. How much are you gonna pay together?
Your answer
Write your answer, check the solution, then rate it against the criteria.